Otevřeno každý den 10.00 – 20.00
Tesco Hypermarket Pondělí - Neděle: 6:00 - 24:00

Obchodní centrum Fontána
Chebská 370, Karlovy Vary

Jak se k nám dostanete?

Dnes je pátek, 23. 2. 2018 a svátek má Svatopluk

Přeskočit navigaci

facebook oc fontána e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Akce » Akce centra » XBOX ONE TURNAJ

XBOX ONE TURNAJ

Akce již skončila
V sobotu 18.6.2016 jedinečný Xbox One turnaj tohoto roku!
Poměř své herní dovednosti s ostatními na 5 konzolích Xbox! Vyhraj konzoli Xbox One, automobil Hyundai na víkend a další skvělé ceny! Zahraj si fotbal s profesionálním fotbalistou na Xboxu a vyhraj fotbalový míč s jeho podpisem.
XBOX ONE TURNAJ

V sobotu 18.6.2016  odstartuje v OC Fontána jedinečný Xbox One turnaj tohoto roku! Připraveno bude pět herních konzolí Xbox se sportovními hrami pro tři věkové kategorie. Registrovat se může každý ve věku od 4 let, a to zdarma! Registrace do turnaje bude probíhat od 10 hodin na pasáži OC Fontána hostesky, a to až do naplnění kapacity cca. 200 soutěžících.

Výběr her bude překvapením, ale můžeme prozradit, že si jistě zahrajete nejnovější FIFU 2016 a dokonce i s opravdovým profesionálním fotbalistou.

První den budou probíhat pouze kvalifikační kola a dle počtu výher postoupí ti lepší do druhého dne, kdy proběhne semifinále a finále a slavnostní předání výher.

Výhry jsou velmi lákavé: automobil Hyundai na víkend pro celou rodinu, super hry na Xbox, ovladače, knihy s fotbalovou tématikou a mnoho dalšího. Největším lákadlem však bude jistě herní konzole Xbox One o kterou může hrát, POZOR, opravdu každý zúčastněný! O tuto skvělou cenu totiž budeme losovat ze všech registrovaných v neděli 19.6. po skončení finálových kol.

REGISTRUJTE SE JIŽ NYNÍ ZDE


zpět na přehled

Fotogalerie

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (1.7 + 46.8) *
Nahoru