Bačovské syry

Chebská 370, 360 06 Karlovy Vary - Dvory

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 09:00 - 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 730 894 927

E-mail: lucie.novotna@de-nuevo.eu

Jméno zástupce:
Lucie Novotná

Služby obchodu

Bačovské syry

Jsme výrobce a prodejce tradičních krajových specialit a čerstvých farmářských produktů, které prodáváme pod značkou Gazda. Za vznikem našich výrobků stojí úcta k přírodě, dobrému jídlu, a k tradicím a lidem, kteří si je předávají z generace na generaci.

Věříme, že jídlo má chutnat, a že jen čerstvé produkty bez zbytečných přísad a konzervantů, mohou být opravdu dobré. Proto u nás nenajdete výrobky s dlouhým datem spotřeby. Jsme ale přesvědčeni, že právě díky tomu vám můžeme nabídnout chuť a kvalitu, kterou spotřebitelé zaručeně ocení.

Zachováním tradičních postupů výroby máme možnost nabízet výrobky, jak je vyráběly generace před námi. Současně však velice dbáme na stávající hygienické standardy a bezpečnost. V dnešní přetechnizované a uspěchané době jsou často výrobní postupy šizeny a urychlovány. Našim výrobkům je dopřán veškerý čas, který potřebují. Přidáme-li ještě kvalitní lokální suroviny, a hrdost a úsilí lidí, kteří své práci rozumí, skvělý výsledek je zaručen.

Obstaráváním a konzumací potravy trávíme důležitou část života. Kvalita jídla ovlivňuje nejen naše fyzické zdraví, ale i myšlení a celý život. Jsme přesvědčeni, že jídlo musí chutnat, aby prospívalo našemu tělu a udržovalo nás v psychické pohodě. A jsme moc rádi, že právě takové výrobky můžeme svým zákazníkům nabídnout.

Zpět na kategorii

Další obchody Potraviny, delikatesy

Otevírací doba

Tesco

Tesco

6:00 – 22:00

Obchody

Obchody

10:00 – 20:00

Čerpací stanice

Čerpací stanice

6:00 – 22:00

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (30.5 + 15.2) *

Navštivte naše další obchodní centra nebo pasáže Tesco

Nahoru