KNIHY DOBROVSKÝ

Chebská 370, 360 06 Karlovy Vary - Dvory

Otevírací doba

Pondělí–neděle 10:00 - 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: +420 702 243 210

E-mail: poradime@knihydobrovsky.cz

Jméno zástupce:
Petra Kuncová

Akce obchodu

Knižní pavučinka

Knižní pavučinka

V KNIHY DOBROVSKÝ probíhá lov na knihy…

Přijďte si chytit pár knih do knižní pavučinky a získat tak slevu až 20 %. Čím více knih do pavučinky chytíte, tím větší slevu dostanete. Tak jednoduché to je! Akce platí od 29.5. do 4.6., tak si pospěšte, ať vám neuteče. Akce se nevztahuje na e-shopové objednávky, učebnice a již zlevněné zboží. Nelze ji kombinovat s dalšími slevami.

Čtivé léto

Čtivé léto

Vytoužená a očekávaná dovolená se rázem může změnit v pekelný horor, pokud... NEBUDETE MÍT S SEBOU SKVĚLÉ ČTENÍ! Jen v prodejně KNIHY DOBROVSKÝ najdete knihy od 29 Kč, a to až do 16. srpna. Chvilky na letišti, v dopravních prostředcích, u bazénu nebo ráno při snídani na terase BEZ KNIHY, jsou opravdu děsivá představa.

 

Květen, měsíc lásky

Květen, měsíc lásky

Květiny? Šperky? Ne. Raději knihu, lásko!

Květen, měsíc lásky. Prodejna Knihy Dobrovský pro své zákazníky připravila ten nejlepší Výběr romantiky od 99 Kč. Knihy se slevou můžete zakoupit jen do 31.5., tak pospíchejte do našeho obchodního centra a udělejte radost svým blízkým.

Květen s dětským čtením

Květen s dětským čtením

Zase bude Den dětí? Proč tak rychle rostou…

Pokud hledáte zábavu a ideální dárek pro děti, v Knihy Dobrovský nabízejí velkou slevu na výběr dětských knih od značky Drobek. Navštivte naše obchodní centrum, kde nyní můžete zakoupit tyto knihy za poloviční cenu! Sleva platí pouze od 1.5. do 31.5., tak neváhejte a nakupujte ještě dnes, než výběr knih zmizí.

Přijďte si pro dárek

Přijďte si pro dárek

Pozor, pozor! PŘIJĎTE SI PRO DÁREK do prodejny Knihy Dobrovský, kde můžete k nákupu získat až 3 knihy zdarma, tak určitě neváhejte a navštivte naše obchodní centrum. V prodejně, kde se dozvíte více informací, budou dárečky rozdávat jen do 31. května.

KNIHY DOBROVSKÝ

Knihkupectví s kompletním sortimentem titulů včetně odborné literatury, učebnic a cizojazyčných publikací. Na své si přijdou i milovníci společenských her i ti, kteří potřebují sehnat dárek svým blízkým. Svým zákazníkům nabízí standardně i informační a objednávkovou službu, ale především profesionální, individuální přístup a pohodlí při nákupu knih a dárkového sortimentu v moderním a příjemném prostředí. 

Na této prodejně zakoupíte dárkové poukázky v hodnotě 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Knihkupectví přijímá karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express a rovněž benefitní karty a poukazy Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta, Edenred Ticket Benefits a Benefit Plus

Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte, Senior Pas, Premium RB Club a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Slevu 10 % získáte i se vstupenkou ze zápasu nebo permanentkou SK Slavia Praha. Majitelé karty Sphere Card VIP mohou uplatnit slevu 15 % na veškerý sortiment. 

Zpět na kategorii

Otevírací doba

Tesco

Tesco

7:00 – 20:00
Čerpací stanice

Čerpací stanice

6:00 – 22:00

Navštivte naše další obchodní centra

Nahoru