Zvěrokruh

Chebská 370, 360 06 Karlovy Vary - Dvory

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: +420 725 252 763

E-mail: info@zverokruh-shop.cz

Jméno zástupce:
Veronika Netíková

Služby obchodu

Akce obchodu

Využijte zářijové akční nabídky!

Využijte zářijové akční nabídky!

ZVĚROKRUH: Využijte zářijové akční nabídky!

 

Objevte výhodné akce na granule Brit Care, Pro Plan nebo Annamaet. Vyzkoušejte kvalitní konzervy i pamlsky pro psy, kočky a drobné savce ve výhodných baleních. Využít můžete také zářijové slevy na přepravky Skudo nebo pelechy pro psy a kočky od Nobby.

Připravte se na podzim! Podpořte imunitu svého mazlíčka vitamínovými a minerálními doplňky, pečujte o něj francouzskou kosmetikou Biogance a zabavte ho plnicími hračkami KONG nebo lízacími podložkami LickiMat. Zviditelnit jak svého psa, tak sebe můžete kvalitními LED světly Orbiloc. Buďte vidět!

Vybírejte v našem zářijovém letáku.

Nakupujte za jedinečné ceny!

S výběrem vám rádi poradíme i přímo v prodejně.

Váš Zvěrokruh Tým

(Akční nabídka platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob. Více na www.zverokruh-shop.cz.)

Zvěrokruh

Jsme síť více než 40 kamenných prodejen a e-shop (www.zverokruh-shop.cz) s chovatelskými potřebami. Najdete u nás nejen široký sortiment kvalitních krmiv, pamlsků a doplňků stravy, ale také kompletní vybavení pro chov domácích mazlíčků od psů a koček přes drobné savce až po ptáky, plazy a rybičky. Pokud jste plnoletí, můžete si u nás pořídit i živé zvířátko. Náš odborně vyškolený personál je připraven vám s čímkoli poradit. Ve Zvěrokruhu se zkrátka vše točí kolem zvířat – včetně řady akčních nabídek, věrnostních programů a výhod pro členy našeho zákaznického klubu. Tak neváhejte a zapojte se! Pro zdraví a spokojenost vašich zvířecích přátel uděláme první a poslední.

Zpět na kategorii

Otevírací doba

Tesco

Tesco

7:00 – 21:00
Čerpací stanice

Čerpací stanice

6:00 – 22:00

Navštivte naše další obchodní centra

Nahoru