FOKUS optik

Chebská 370, 360 06 Karlovy Vary - Dvory

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 10:00 - 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: +420 725 245 963

E-mail: fokuschebska@fokusoptik.cz

Jméno zástupce:
Zdeňka Englická

Služby obchodu

Akce obchodu

PRÉMIOVÝ týden

PRÉMIOVÝ týden

„PRÉMIOVÝ týden ve FOKUS optik je tady!???? Udělejte radost sobě i svým blízkým. K novým brýlím dostanete druhé z vybrané nabídky OKKO a OKULA zcela ZDARMA. Akce platí ve všech optikách FOKUS v České republice do 30.9.2023.????

????Více info na www.fokusoptik.cz.

sleva -40% na dioptrické obruby

sleva -40% na dioptrické obruby

Zaostřete na bezpečnost svých superhrdinů! Do 30.9. můžete ve FOKUS optik zakoupit nové dioptrické brýle se slevou až -40% na dioptrické obruby.

Více info na www.fokusoptik.cz

FOKUS optik

Společnost FOKUS optik byla založena v roce 1991 a v současnosti je největším subjektem v oboru oční optiky na území ČR. Svých 90 provozoven má rozmístěno ve více než 45 městech po celém Česku: jen v hlavním městě je přitom v současné době 25 provozoven.

Firma je ryze českou společností, s českým kapitálem, řízenou českým managementem a orientovanou na českého zákazníka. Ostatně – o spokojenost zákazníků se kontinuálně stará více než 400 kvalifikovaných zaměstnanců, samozřejmostí je přitom řada doplňkových služeb – od odborného vyšetření zraku až po servis.

Brýle i čočky pro každého

V nabídce společnosti FOKUS optik nechybí široký výběr cenově zajímavého a pro českého zákazníka snadno dostupného zboží. FOKUS optik může náročnějším zákazníkům nabídnout módní hity od luxusních značek jako Dior, Jimmy Choo, Givenchy, Fendi, Hugo Boss, nebo od velmi oblíbených fashion značek jako Max Mara, Ray Ban, Boss Orange, Fossil nebo Tommy Hilfiger či Carrera. Společnost se také může prezentovat svojí vlastní značkou obrub s názvem CROWN, kde se sortiment dále rozšířil o řadu CROWN Premium.

FOKUS optik samozřejmě nabízí i vlastní značku kontaktních čoček SWITCH. Všechny tyto výrobky mají mezi zákazníky velký úspěch, kromě těchto výrobků navíc FOKUS optik v tomto segmentu nabízí široký výběr produktů renomovaných dodavatelů. V segmentu brýlových skel najdete též široký výběr skel a plastových čoček od základních po výrobní a to v mnoha provedeních. Od jednoohniskových po multifokální!

V roce 2011 založila společnost FOKUS optik také svůj věrnostní program pro zákazníky FOKUS optik klub.

Zpět na kategorii

Další obchody Zdraví, krása

Otevírací doba

Tesco

Tesco

7:00 – 21:00
Čerpací stanice

Čerpací stanice

6:00 – 22:00

Navštivte naše další obchodní centra

Nahoru